Lokala ombud

Lokala ombud

Alf Rehn, alfrehn@remove-this.mac.com, Åbo Akademi

Britt Aronsson, britt.aronsson@remove-this.bth.se, Blekinge tekniska högskola

Johan Alvehus, johan.alvehus@remove-this.ism.lu.se, Campus Helsingborg (Lunds universitet)

Louise Bringselius, louise.bringselius@remove-this.fek.lu.se, Ekonomihögskolan vid Lunds universitet

Patrik Zapata, patrik.zapata@remove-this.spa.gu.se, Förvaltningshögskolan vid Göteborgs universitet

Johnny Lind, Johnny.Lind@remove-this.hhs.se, Handelshögskolan i Stockholm

Freddy Hällstén, freddy.hallsten@remove-this.handels.gu.se, Handelshögskolan vid Göteborgs universitet

Nils Wåhlin, Nils.Wahlin@remove-this.usbe.umu.se, Handelshögskolan vid Umeå universitet

Nicklas Salomonson, nicklas.salomonson@remove-this.hb.se, Högskolan i Borås

Jörgen Elbe, jel@remove-this.du.se, Högskolan i Dalarna

Akmal Hyder, ahr@remove-this.hig.se, Högskolan i Gävle

Marita Blomkvist, Marita.Blomkvist@remove-this.hh.se, Högskolan i Halmstad

Kristina Genell, kristina.genell@remove-this.hkr.se, Högskolan i Kristianstad

Stefan Tengblad, stefan.tengblad@remove-this.his.se, Högskolan i Skövde

Helén Holmgren, helen.holmgren@remove-this.hv.se, Högskolan Väst

Tomas Müllern, tomas.mullern@remove-this.ihh.hj.se, Internationella Handelshögskolan i Jönköping

Sven Siverbo, sven.siverbo@remove-this.kau.se, Karlstads universitet

Hans Andersson, hans.andersson@remove-this.liu.se, Linköpings universitet

Katarina Zambrell, katarina.zambrell@remove-this.lnu.se, Linnéuniversitetet

Jeaneth Johansson, Jeaneth.Johansson@remove-this.ltu.se, Luleå tekniska universitet

Eva Maaninen Olsson, Eva.maaninenolsson@remove-this.gmail.com, Mälardalens högskola

Jean-Charles Languilaire, jean-charles.languilaire@remove-this.mah.se, Malmö Högskola

Helene Lundberg, helene.lundberg@remove-this.miun.se, Mittuniversitetet

Hans Hasselbladh, hans.hasselbladh@remove-this.gmail.com, Örebro universitet

Bengt Jacobsson, bengt.jacobsson@remove-this.sh.se, Södertörns högskola

Tommy Jensen, tje@remove-this.fek.su.se, Stockholms universitet

Cecilia Mark-Herbert, cecilia.mark-herbert@remove-this.ekon.slu.se, Sveriges lantbruksuniversitet - SLU

Mathias Cöster, mathias.coster@remove-this.fek.uu.se, Uppsala universitet

Jan Lindvall, Jan.Lindvall@remove-this.fek.uu.se, Uppsala universitet